KAPAT
2022
KATALOG
2022
FİYAT LİSTESİ
2022
BASKI FİYATLARI
BİZE
ULAŞIN
ÖDEME
SEÇENEKLERİ
BASKI
ALTERNATİFLERİ

ALFA KARTON'S BARDAK

ÜRÜN KODU
SMBD6601
SERİ NO
2022-106
BASKILI TESLİM SÜRESİ:
3-7 İŞ GÜNÜ
FİYAT:
0.44 TL
KDV'li FİYAT:
0.52 TL (%18)
BASKI FİYATI:
DAHİLDİR
MİN.SİPARİŞ ADETİ:
1000

BASKI SEÇENEKLERİ:
ÖN SİPARİŞ ADETİ:
DUVAR
OZ & ADET
 •  Stok Bilgisi Yükleniyor...
 • Özel üretim ürünüdür. İstenilen adette üretim yapılabilmektedir.
  4 RENK OFSET FİRMAYA ÖZL BASKILI
  İSTEĞE GÖRE ÇİFT DUVAR ÜRETİM İMKANI
  Genel Çalışma Bilgileri

  -  Firmamız tekli olarak, kişisel olarak ürün satışı gerçekleştirmemektedir.

  -  Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

  -  Fiyat listesinde belirtilen ürün fiyatlarını, şirketimiz değiştirme hakkına sahiptir.

  -  Sipariş Anlaşması Faks veya mail ile karşılıklı onaylanır. Kesin sipariş işleminde telefonla sipariş alınmaz.

  -  Ürün Fiyat teklifleri Faks veya Mail yolu ile yazılı olarak verilmektedir. Telefonda sözlü olarak fiyat teklifi verilmemektedir.

  -  Banka havaleleri fatura kesilecek şirket veya kişi ismi adına gönderilmelidir.

  -  Siparişlerde Mail ile tasarım onayı alınmadan, baskıya aşamasına geçilmez.

  -  Kesin sipariş de Havale ile yapılan ödemelerde ön ödemenin yapıldığına ait Banka Dekontunun firmamıza fakslanması veya mail olarak atılması gerekmektedir.

  -  Sipariş verilmeden önce promosyon ürününün renk, ebad, Teknik özeliklerinin görülmesi için, numunesinin görülmesi tavsiye edilir.

  Numune Talebi

  Her türlü ürünün numune isteği ücretlidir. Ürünler Sitemizde belirtilen fiyat üzerinden ödemesi alındıktan sonra karşı ödemeli olarak kargo yapılır.

  Stok Durumu

  Promosyon ürünlerinin çoğu Firmamızın üretimi ve ithalatını yaptığımız ürünlerdir. Ürünlerde yılbaşı promosyon dönemi hariç stoklar günceldir ve ürün tedariği konusunda bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

  Yılbaşı sezonunda ise hem iş yoğunluğu hem de talep yoğunluğu oluştuğundan Katalogda ve sitede yer alan ürünlerin stok durumu saniye bazında değişmektedir, o yüzden özellikle yılbaşı sezonunda stok durumu sorulması gerekmektedir. Seçilen ürünün stoğu olmasa bile ikame ürün alternatifleri Müşteri Temsilcilerimiz tarafından şirketlere sunulmaktadır.

  Numune Talebi Her türlü ürünün numune isteği ücretlidir. Ürünler Sitemizde belirtilen fiyat üzerinden ödemesi alındıktan sonra karşı ödemeli olarak kargo yapılır. Stok Durumu Promosyon ürünlerinin çoğu Firmamızın üretimi ve ithalatını yaptığımız ürünlerdir. Ürünlerde yılbaşı promosyon dönemi hariç stoklar günceldir ve ürün tedariği konusunda bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Yılbaşı sezonunda ise hem iş yoğunluğu hem de talep yoğunluğu oluştuğundan Katalogda ve sitede yer alan ürünlerin stok durumu saniye bazında değişmektedir, o yüzden özellikle yılbaşı sezonunda stok durumu sorulması gerekmektedir. Seçilen ürünün stoğu olmasa bile ikame ürün alternatifleri Müşteri Temsilcilerimiz tarafından şirketlere sunulmaktadır.

  Seramik Bardak

  - Belirtilen fiyatlara Beyaz Renk ürünlere 1-2 renk çift taraf baskı ücreti dahildir. İlave her renk için 0,60 tl fark alınır.

  - İç – Dış aynı renkli olan seramik bardaklara 1,25 tl, iç – dış farklı renkli olanlara ise 1,75 tl eklenmektedir.

  - İç logo için renk başına baskılara 1,00-tl ilave edilir.

  - Altın ve yaldız baskılarda özel fiyat verilir.

  - Sarmal baskı 1-2 renk baskıda fiyatı ilave 1,00 tl dir, Sarmal baskıda ilave renk ücreti renk başı 0,60-tl dir.

  Porselen Ürünler ( Bardak ve Fincan ) ve Cam Ürünler ( Bardak, Matara, Frenc Press )

  - Sıcak Renkli Fırın baskı bedelleri;

  ADET

  1-2 RENK

  3-4 RENK

  TEK TARAF

  ÇİF TARAF

  SARMAL

  TEK TARAF

  ÇİFT TARAF

  SARMAL

  60 - 240

  3,45

  3,95

  4,20

  3,65

  4,15

  4,40

  240 - 1020

  2,80

  3,75

  3,40

  3,00

  3,35

  3,65

  1020 ÜSTÜ

  2,30

  2,65

  2,90

  2,50

  2,75

  3,15

  · Minumum baskılı sipariş adeti 60 adettir.

  · 240 adede kadar 1-2 renk için kalıp bedeli 300 Tl, 3-4 renk için kalıp bedeli 400 tl dir.

  240 adet ve üstü siparişlerde 1-2 renk için kalıp bedeli 150 Tl, 3-4 renk için kalıp bedeli 250 tl dir.

  · Çift taraf baskıda, baskı dosyası aynı ise ikinci kalıp bedeli alınmaz, Baskı farklı ise ikinci kalıp bedeli alınır.

  · Çok renkli Trigromi baskılar için özel fiyatlandırma yapılmaktadır.

  · İç kısma baskı, Altın ve yaldız baskılarda özel fiyatlandırma yapılmaktadır.

  · İsme özel baskı için adet başı baskı bedeline 4,00 tl ilave edilir.

  - Süblimasyona uygun Porselen Ürünler ve Cam Ürünler için sarmal & çok renkli ( fotoğraf baskı dahil ) baskı bedeli 10 adede kadar sabit 50,00 tl alınır. 10 adet üzeri siparişlerde Birim başına 5,00-₺ dir. İsme özel süblimasyon Baskı bedeli, normal baskı bedeline ilave olarak + 4,00-₺ dir.

  - Cam kısımlara Karbon lazer baskı uygulanabilir. 50 adet ve altı için sabit 85 tl alınır. 50 adet ve üzeri için tek taraf lazer baskı bedeli 1,70 tl dir

  - Metal Kısımlara Lazer baskı uygulanır. 50 adet ve altı için sabit 50 tl alınır. 50 adet ve üzeri için tek taraf lazer baskı bedeli 1,00 tl dir  Promosyon ürünlerini ön sipariş sistemimiz ile ön sipariş verebilirsiniz. Seçilen promosyon ürünleri ve iletişim bilgileriniz bize ulaştığında, müşteri temsilcilerimiz size hızlıca geri dönüş yaparak, Mevcut stok durumu, ödeme bilgileri, baskı ve tasarım detayları, size özel ürün, artan adet indirimi gibi konularda sizi bilgilendireceklerdir. Bunun yanında, Müşteri temsilcilerimiz yüzyüze ziyaretler ile size daha hızlı hizmet sunmaktadırlar.

  İstediğiniz Promosyon ürünleri için ön sipariş verin, sizle iletişime geçmemizi bekleyin…
  Fabrikamızda bulunan Baskı makinelerimiz ile Lazer, Tampon, Uv Led Dijital, Sublimasyon, Gofre & Sıcak, Serigraf, Vinil, Fırın, Damla, Transfer baskılarını kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

  Baskı örneklerini ve ayrıntılı açıklamalarını aşağıda inceleyebilir, gerçek baskı örneklerimizi ise Merkez & Fabrikamızda bulunan Satış Bölümü & Show Room da görebilirsiniz.
    
  Lazer Baskı :

  Firmamız bünyesinde yer alan karbon ve fiber lazer Makineleri ile yapılan Lazer baskı tekniğinde, lazer ile kazıma & oyma işlemi yapılır. Böylece boyanın yada en üstteki malzemenin kazıma ile alttaki renk ortaya çıkar. Metal ürünlerde Bu renk genellikle grinin farklı tonlarında olmaktadır. Lazer baskıya uygun Metal, ahşap, Plastik, deri ürünlerine bu baskı uygulanmaktadır. 
   
          
   
  Uv Led Dijital Baskı :

  Fabrikamızda yer alan Mimaki Marka uv led ve normal dijital baskı makineleri ile çok renkli baskı yapılmaktadır. Az adetlerde bile, uygun maliyetlerle yüksek kalitede çok renkli, fotoğraf baskısı yapabilen bu makinede istenirse kısmı kabartma lak uygulaması yapılabilmektedir.
   
   
   
  Süblimasyon Baskı : 

  Fabrikamızda yer alan baskı makinelerimiz ile çok renkli olarak baskı yapılan bu teknik de boya direk malzemenin içine işlemektedir. Sublimasyona uygun şapka, tişört ve bardaklarda bu baskı çeşidi tercih edilmektedir.
   
   
  Transfer Baskı : 

  Fabrikamızda yer alan baskı makineleri yapılan bu teknik de sadece beyaz zeminli bazı ürünlere çok renkli baskı yapılmaktadır. Şapka ve tişört gibi tekstil ürünlerinde tercih edilen bu baskıda Zeminli ve Zeminsiz Kağıt çeşitleri vardır. Zeminsiz transfer baskı daha yüksek maliyetlidir. 
   
  Zeminli Zeminli
  Zeminsiz Zeminsiz
  Serigraf Baskı : 

  Dijital baskıya uygun olmayan plastik, ahşap, metal yüzeye sahip ürünlere bu baskı uygulanmaktadır. Tek veya 2 renk baskıya uygun olan bu yöntemde, tasarıma göre uygunluğuna bakılmaktadır.
   
   
  Gofre & Sıcak Baskı :

  Deri yüzeyli ajanda, defter, usb bellek gibi ürünlere klişeli olarak sıcak baskı makinesinde bu baskı çeşidi uygulanmaktadır.
   
   
  Vinil Baskı :
  Vinil Baskı, zemini renkli olan şapka, tshirt gibi tekstil ürünlerine tek veya çok renkli olarak sıcak baskı makinelerinde uygulanmaktadır.
   
   
  Fırın Baskı :

  Porselen ve Seramik ürünlerinde 1-4 renk olarak, fırında ısıtılma ile yapılan bu baskıda fotoğraf veya geçişli renkler yapılamamaktadır. Renklerde ana renkler olup, birebir renkler tutmayabilir. Pantone yada cmyk baskı sistemi bulunmadığından sadece renklerin belli tonları mevcuttur.
   
   
  Nakış Baskı :
  Şapka, Tısort, çanta gibi ürünlerde uygulanan nakış baskı, hoş ve kaliteli görünmektedir. Fotoğraf veya geçişli renklerde baskı olmamaktadır.
   
   

  Tampon Baskı :
  Kalem, çakmak gibi ürünlerde tek renk baskılarda tercih edilen bu baskıda, çok ufak yada geçişli, çok renkli baskılar yapılamamaktadır.
   

    Promosyon ürünlerin Nakliyesi alıcı firmaya aittir, isterseniz sizin anlaşmalı olduğunuz kargo firmasına verilebilir. Anlaşmalı olduğunuz kargo firması yok ise Firmamızın anlaşmalı olduğu Aras kargo ile ürünleriniz indirimli ve karşı ödemeli olarak size yollanır.

    Teslimatta alıcı firmanın isteğine göre Ambar, depomuzdan direk müşteri tarafından alınması gibi seçenekler de uygulanabilmektedir.

    Toplu Siparişler ve özel anlaşma dahlinde Ürün Teslimatları firmamızca yapılabilmektedir.


   
  Promosyon sitemizde belirtilen promosyon ürünlerin fiyatları , ürün sayfasında belirtilen sipariş adedi için geçerli olan fiyatlardır. Yüksek adetlerdeki siparişler ve birçok promosyon ürünü içeren siparişlerde özel indirimli fiyatlar uygulanmaktadır.

  Bu konuda bilgilendirmek için size bir adım kadar yakınız. Müşteri Temsilcilerimize danışmayı unutmayın..